Площа прямокутника 640м2 а довжина сторони 40м,знайди площу квадрата периметр якого дорівнює периметру прямокутника
- 11.09.2018 11:15
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)640/40=16 м - ширина
2)(40+16)*2=112 м - периметр прямоугольника=периметру квадрата
3)112/4=28 м - сторона квадрата
4)28*28=784 м2 - площадь квадрата
- 12.09.2018 14:20
640:40=16 м - ширина прямокутника
40х2+16х2=112 м - периметр прямокутника
112:4=28 м сторона квадрата
28х28=784 м кв площа квадрату
- 13.09.2018 08:21