Ціну товару знизили на 30%. На скільки відсотків треба підвищити нову ціну, щоб отримати початкову?
- 08.07.2018 11:29
- Математика
Ответы и объяснения 1
1-0,3=0,7
0,7х=1
х=1/0,7
х=прибл 1,43
1,43-1=0,43
Приблизительно на 43%
.............................................
- 09.07.2018 13:01