віл з`їв пласт сіна за годину,кінь за 2,коза за 3.За який час вони всі троє з`їли б тойсамий пласт сіна
- 17.08.2018 17:35
- Математика
Ответы и объяснения 1
Пласт сіна становить 1
За 1 год віл з'їсть 1пласт/год
Кінь 1:2год=1/2 пласта/год
Коза 1:3год=1/3пласта/год
1+1/2+1/3=11/6 (пл/год) - з'їдять разом за 1год.
1: 11/6=6/11(год)=60хв * 6/11=32,7хв=32хв42сек
- 18.08.2018 11:08