Розв*язати рівняння 52+2х=136: 3х-83=310: 53х=4452 2х/8=135: 3(х-1)=39: 2х+3х+7=47: 100(3х+1)=4: 35(х+99)=3675. Розв*язати задачу за допомогою рівняння.............З трьох ділянок зібрали 4400центнерів моркви.З першої- втричі більше,ніж з другої,а з третьогї-на 150центнерів менше,ніж з першої ділянок.Скільки центнерів моркви зібрали з третьої ділянки? СРОЧНО ТРЕБА ВСЕ РОЗВ*ЯЗАТИ.
- 16.09.2018 11:41
- Математика
Ответы и объяснения 2
52+2х=136
2х=136-52
2х=84
х=84/2
х=42
3х-83=310
3х=310+83
3х=393
х=393/3
х=131
3(х-1)=39
3х-3=39
3х=39-3
3х=36
х=12
2х+3х+7=47
5х=47-7
5х=54
х=10.8
100(3х+1)=4
300х+100=4
300х=4-100
300х==69
100х=-32
х=-0.32
35(х+99)=3675
35х+3465=3675
35х=210
х=6
- 17.09.2018 11:21
2х=136-52 3х-3=39
2х=84 3х=39+3
х = 84:2 3х=42
х=42 х=42:3
х=14
3х=310+83
3х=393 5х+7=47
х=393:3 5х=47-7
х=131 5х=40
х=40:5
53х=4452 х=8
х=4452:53
х=84 в последнем примере ответ 6
- 18.09.2018 03:04