Одне з двохнатуральних чисел у 4 рази більше за інше, іх різниця дорівнює 54321. Знайди ці числа
- 24.08.2018 15:19
- Математика
Ответы и объяснения 2
4х-х=54321
3х=54321
х=54321/3
х=18107 - одне число
18107*4=72428 - друге число
- 25.08.2018 04:58
4х-х=54321
3х=54321
х=54321:3
х=18107-меньшее число.
4х=18107*4=72428-большее число.
ПРОВЕРКА:
72428-18107=54321
- 26.08.2018 15:57