ДВІ СЕСТРИ І МОЛОДШИЙ БРАТ ЗЛІПИЛИ 24 ВАРЕНИКИ. СЕСТРИ ЗЛІПИЛИ ПО 9 ВАРЕНИКІВ. СКІЛЬКИ ВАРЕНИКІВ ЗЛІПИВ БРАТ.
- 11.09.2018 08:46
- Математика
Ответы и объяснения 2
Всего- 24 вар.
Сестри - 2 по 9 вар.
Брат - ?
1. 2 умножить на 9 = 18 (вар) - сестри
2. 24 - 18 = 6 (вар)
Ответ 6 вареники зліпив брат
- 13.09.2018 08:10