Для новорічних подарунків придбали 270 мандаринів, 240 горіхів та 210 цукерок. Скільки подарунків можна зробити так, щоб у кожному подарунку була однакова кількість мандарин, цукерок, горіхів? Скільки цукерок, мандарин та горіхів буде у кожному подарунку?
- 15.09.2018 20:29
- Математика
Ответы и объяснения 2
например все сократить на 30тогда в 30 подарках будет 9 мандаринов 8 орехов и 7 конфет
помогла?скажи спасибо)
- 16.09.2018 07:12
НОД (270,240,210)=30 подарков
270/30=9 мандарин
240/30=8 орехов
210/30=7 конфет
- 17.09.2018 03:33