5*5*5*5*5=100 розтавити математичні знаки(4варіанти)
- 11.08.2018 10:28
- Математика
Ответы и объяснения 1
(5*5*5)- (5*5)=125-25=100
(5+5+5+5)*5=20*5=100
(5+5)+(5+5)*5=10+10*5=20*5=100
- 12.08.2018 02:00