Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 1) різниця суми чисел 238 і 416 та числа 519; 2) сума різниці чисел 823 і 374 та різниці чисел 3477 і 3086; 3) добуток суми та різниці чисел 15 і 12; 4) частка суми чисел 209 і 193 та різниці чисел 42 930 і 42 924.
- 21.07.2018 23:05
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) (238+416)-519=654-519=135
2)(823-374)+(3477-3086)=449+391=840
3)(15+12)*(15-12)=27*3=81
4)(209+193)/(42930-42924)=402/6=67
- 23.07.2018 13:02