З двох населених пунктів відстань між якими44, 62 км, виїхали одночасно двоє велосипедистів на зустріч один одному.Швидкість одного з них15 км\год, а швидкість другого становить 96% швидкомсті першого.Через скільки годин вони зустрінуться?
- 12.07.2018 16:34
- Математика
Ответы и объяснения 2
15*0,96=14,4км/ч скорость второго велосипедиста
15+14,4=29,4 км/ч общая скорость
44,62/29,4=1,52≈1ч31мин они встретятся
- 13.07.2018 10:36
1) 15*0,96 = 14,4 (км/год)- швидкість другого велос-да.
2) 14,4+15 = 29,4 (км/год)- швидкість зближення.
3) 44,62: 29,4 = 1,52 (год.)- зустрінуться.
1,52 години = 1 година 31 хвилина
Відповідь: через 1,52 години велосипедисти зустрінуться.
- 14.07.2018 15:04