На фермі добовий надій молока від однієї корови становив 12 л,а через два роки-16 л.Постав запитання і розвяжи задачу
- 18.07.2018 19:50
- Математика
Ответы и объяснения 2
Какой сложности должна быть задача?
1 класс
На скільки більше став добовий надій молока через 2 роки?
16-12=4(л)
2 класс
Скільки всього л молока збирали за 1 добу в 1 і 2 роках?
1)16+12=28(л) - молока збирали в 1 і 2 роках за 1 добу
3 класс
Скількил молока збирали в 1 і 2 роках за 2 доби?
1)16*2=32(л) молока збирали в 1 році за 2 доби
2) 12*2=24(л) - молока збирали в 2 році за 2 доби
3) 32+24=56(л) - молока збирали за 2 роки за 2 доби
4 класс
Скільки в середньому л молока одержувапли кожного року?
1)16+12=28(л) - молока збирали за 1 і 2 рік за 1 добу
2)1+1=2(роки) - всього
3)28:2=14(л) - молока в середньому одержували за 2 роки
Я вообще могу и больше, но на ночь в голову почти ничего не лезет))))
- 20.07.2018 19:39