Ліхтарик з батарейкою коштує 4 грн. Хлопчик на всі гроші ,які були в нього, міг купити ліхтарик або 4 батарейки.Скільки грошей було у хлопчика?
- 10.09.2018 20:30
- Математика
Ответы и объяснения 2
2sin^2x-3cosx-3=0
2(1-cos^2x)-3cosx-3=0
2-2cos^2x-3cosx-3=0
2cos^2x+3cosx+1=0
cosx=t
t^2+3t+1=0
D=9-4*2=1
t=-1, cosx=-1, x=П+2Пn
t=-1/2, сosx=-1/2, x=+-2П/3+2Пn
На отрезке (П; 3П) находятся следующие корни: П; 4П/3; 8П/3; 3П.
- 11.09.2018 19:12
2sin^2x-3cosx-3=0
2(1-cos^2x)-3cosx-3=0
2-2cos^2x-3cosx-3=0
2cos^2x+3cosx+1=0
cosx=t
t^2+3t+1=0
D=9-4*2=1
t=-1, cosx=-1, x=П+2Пn
t=-1/2, сosx=-1/2, x=+-2П/3+2Пn
На отрезке (П,3П) есть следующие корни: П; 4П/3; 8П/3; 3П.
- 12.09.2018 12:14