Коли автомобіль проїхав 32 км ,йому залишилось їхати ще 60% шляху.Який шлях мав проїхати автомобіль? Допоможіть будь ласка!
- 24.07.2018 06:02
- Математика
Ответы и объяснения 2
пусть х км-весь путь, тогда 0,6хкм часть пути.
Составляем уравнение:
0,6х+32=х
32=х-0,6х
32= 0,4х
х= 80км весь путь.
- 25.07.2018 05:27
100 %-60 %=40 % ------ проїхав
40 %---------32 км
60 %---------? км
60*32:40=48 км-----шлях мав проїхати автомобіль.
- 26.07.2018 20:32