Дуб вбирає 8 відер води щодня, осика _ 42 відра за тиждень,Скільки відер води вбирають дуб і осика разом за 5 днів?
- 07.08.2018 17:55
- Математика
Ответы и объяснения 2
42:7 = 6 відер щодня осика
8+6=14 відер оика та дуб за день
14 * 5= 70відер за 5 днів разом
- 07.08.2018 21:55
42:7=6-відер ---------води за 1 день вбирає осика
6*5=30-відер ---------води вбирає осика за 5 днів
8*5=40 відер ---------води вбирає дуб за 5 днів
30+40=70 відер-------води вбирає дуб і осика за 5 днів
- 09.08.2018 20:48