До млина привезли 58 мішків пшениці й 38 мішків жита.Пшениці привезли на 16 ц більше,ніж жита.Скільки окремо кілограмів жита і пшениці завезено,якщо всі мішки із зерном мали однакову масу?
- 13.09.2018 13:08
- Математика
Ответы и объяснения 2
16 ц = 1600 кг
1) 58-38 = 20 мешков разница в количестве
2)1600 : 20 = 80 кг в 1 мешке
3) 58 х 80 = 4640 кг = 46 ц 40 кг пшеницы
4) 38х 80 = 3040 кг = 30 ц 40 кг жита
- 14.09.2018 13:16
П.-58(м)-?,на 16 ц больше
Ж.-38(м)-?
1(м)-?
1)58-38=20(м)на больше пшеницы чем жита
2)1600подилить на 20=80(кг)- в 1 мешку
3)58умножить на 80
4)38умножить на 80
- 15.09.2018 19:30