Дай розгорнуту відповідь Метелик і жучок сонечко відпочивали на ромашці. Одночасно вони злетіли з неї і полетіли у протиллнжних напрямках. Черз 27 секунд ведстань між комахами була 837дм. Швидкість метелика 19 дмнасекунді. З якою швидкісю летіло сонечко!
- 15.07.2018 22:05
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 837 : 27 = 31 дм/сек общая скорость
2) 31 - 19 = 12 дм/сек скорость жучка сонечко.
- 16.07.2018 22:29
1)19*27=513(м)пролетів метелик.
2)837-513=324(м)пролетіло сонечко.
3)324:27=12(дм/с)
- 18.07.2018 03:34