Обчислити площу плоскої фігури ,обмеженої даними лініями : y=e^x, x=0, y=e
допоможіть срочно треба
- 14.09.2018 05:03
- Математика
Ответы и объяснения 1
Креслимо рисунок: (вийшло трохи криво)
Требо обчислити площу заштрихованої фігури.
S="Інтеграл від нуля до одиниці" (знак інтеграла, зверху і знизу межі) (e -e^x)dx=
=(e*x-e^x)"вертикальна риска , зверху і знизу межі"=(e-e)-(0-1)=1
S=1
Ура!
- 15.09.2018 03:30