Довжина вулицы 800 м, а ширина 15м. Вулицю покрили асфальтом. На кожні 100 квадртних м потрібно 3 т асфальту. Скільки всього тон асфальту витратили на покриття вулиці?
- 14.08.2018 21:40
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 800 х 15 =12000 кв.м площадь улицы
2)1200 : 100 х3 =36 тонн асфальта на покрытие всей улицы
- 16.08.2018 04:26
800*15=12000(м2)- це територія всієї вулиці ;
12000/100=120
120*3=360(т)- витратили на покриття
Відповідь: на покриття вулиці витратили 360 тонн асфальту .
- 17.08.2018 14:18