Кріль за день зїдає 3 кг 500 г кормів.зних трава становить 7\10. а зерно- 7\100 усіх кормів.Скільки разом трави і зерна зїдає кріль за день?
- 07.08.2018 11:05
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)скільки зїдає трави?
3кг 500г=3500г,тому
3500:10*7=2450 г=2кг 450 г
2)скільки зїдає зерна?
3500:100*7=245г
3)трави і зерна разом
2450+245=2695г= 2кг 695г
- 07.08.2018 22:45
1) 3500 :10х7=2450 (г) травы
2)3500:100х7=245 (г) зерна
3)2450+245=2695 (г) вместе травы и зерна
- 09.08.2018 11:13