За літо господарка виростила 208 птахів (курей,гусейі качок).Курей і качок було 129,а качок і гусей-115.Скільки курей,гусей і качок окремо виростила господарка ?
- 21.07.2018 22:33
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)скільки гусей
208-129=79
2)скільки качок
115-79=36
3)скільки курей
129-36=93
перевырка 79+36+93=208 всього птахів
- 23.07.2018 03:33