У магазин завезли 1750 календарів у пачках. Перекидні календарі були у 6 пачках, по 50 у кожній. 9/10 решти становили відривні календарі. Скільки відривних календарів завезли в магазин?
- 11.08.2018 00:55
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)50*6=300(к.)-у пачках 2)1750-300=1450(к)-решта 3)1450:10*9=1305(к)-відривні
- 12.08.2018 03:41
50*6=300 перекидных календарей привезли в магазин
1750-300=1450 - остаток календарей
1450:10=145 - 1/10 остатка
145*9=1305 - отрывных календарей привезли в магазин
- 13.08.2018 11:25