У магазин завезли 1750 календарів у пачках. Перекидні календарі були у 6 пчках, по 50 у кожній. 9дробь10 решти становили відривні календарі. Скільки відривних календарів завезли в магазин?
- 10.07.2018 05:03
- Математика
Ответы и объяснения 2
6*50=300 к. - перекидных
1750-600=1450к. - остальных
1450*9/10=1305к. - отрывные
- 11.07.2018 18:56
1) 50*6=300 перекидних календарів
2) 1750-300=1450 календарів -решта
3) 1450*9:10=1305 відривних календарів
відповідь: 1305 відривних календарів
- 12.07.2018 17:54