Один з кутів рівнобедреного трикутника на 120 градусів більший від другого. знайди міру цих кутів
- 14.09.2018 15:28
- Математика
Ответы и объяснения 1
пусть х гр- кут при основі,
тоді кут при вершині=х+120
сумма кутів трикутника=180 гр
180=х+х+х+120
х=20 гр при основі
х+120=140 гр при вершині
кути при основі не можуть бути х+120,
бо тоді 180=х+120+ х+120 +х
180=3х+240, чого не може бути
Відповідь: 20,20,140 гр
- 15.09.2018 13:08