За однакового врожаю з одного дослідного поля зібрали 108 ц зерна, а з іншого-72 ц . Друге поле на 71 га менше, ніж перше. Скільки гектарів займають обидва дослідних поля?
- 22.08.2018 04:28
- Математика
Ответы и объяснения 1
Розвязання: 108-72=36 ц – на стільки більше зібрали врожаю з першого поля
2) 36\71 ц\га –урожайність
3) 108+72=180 ц – зібрали зерна з обох полів
4) 180:36*71=355 га – займають обидва поля
Відповідь: 355 га
- 23.08.2018 01:15