Першого дня мікроавтобусом було завезено у книгарню 627 пачок з книгами,а другого-285 пачок.Першого дня було зроблено на 6 рейсів більше,ніж другого.Скільки рейсів було зроблено першого дня і скільки-другого?
- 24.07.2018 11:32
- Математика
Ответы и объяснения 2
627-285=342 - насколько больше было перевезено пачек, т.е на шесть рейсов больше. 342:6=57 - пачек за один рейс, 627:57=11 -рейсов в первый день,285:57=5 -рейсов второй день. 11>5 на 6
- 25.07.2018 00:00
627-285=342пачек разница в количествеЮ,
342:6=57пачек за один рейс,
627:57=11рейсов в первый день,
285:57=5рейсов во второй или 11-6=5рейсов
- 26.07.2018 06:25