Найдите число, обратное:
а) Числу 0,025;
б) сумме 1 2\9 и 2 1\6
в) произведению 2 2\9 и 1,2
- 22.08.2018 21:45
- Математика
Ответы и объяснения 2
Б) 1 2/9 + 2 1/6 НОЗ=18 1 4/18 + 2 3/18= 3 7/18= - 3 7/18
В) 2 2/9 * 1,2= 2 2/3=-2 2/3
- 23.08.2018 07:01
1 2/9+2 1/6=11/9+13/6=44/36+78/36=122/36=61/18 обратное число 18/61
2 2/9·1 2/10=20/9·22/10=44/9 обратное число 9/44
я вважаю, що це завдання має бути зроблено так, але відповіді подивись в підручнику. Бажаю відмінних оцінок!
- 24.08.2018 07:41