Автомобіль їхав 2 год зі швидкистю 66км/год.Після цього йому залишилося проїхати відстань у 3 рази більшу,ніж та,що він уже проїхав.Яку відстань мав проїхати автомобіль?
- 11.08.2018 18:15
- Математика
Ответы и объяснения 1
2*66=132(км) проїхав
132*3=396(км) залишилося проїхати
396+132=528(км) мав проїхати
Відповідь:528 км
- 12.08.2018 04:04