Знайдіть формулу ферум оксиду Fe x O y якщо массова частка оксигену у цій сполуці = 30%
- 24.03.2018 23:19
- Химия
Ответы и объяснения 1
Mr(Fe2O3) = 2Ar(Fe) + 3Ar(O)=2*56+3*16=160
w(O) = 3Ar(O) : Mr(Fe2o3)=(3*16) : 160 = 0.3 * 100 %= 30 %
Ответ: Fe2O3
- 25.03.2018 04:48