Скільки літрів вуглекислого газу утвориться при горінні 10л. суміші газів, яка складається на 95відсотків з метану, а решта -азот? умови реакції нормально
- 18.07.2017 09:17
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано:
V(сум) = 10 л
φ(СН4)=95% або 0,95
Знайти:
V(CO2)-?
V(CH4) = V(сум)*φ(СН4) = 10 л*0,95 = 9,5 л
СН4 + 2О2 = СО2 + 2Н2О
З рівняння реакції бачимо, що V(CO2)=V(CH4)= 9,5 л
Відповідь: 9,5 л СО2
- 19.07.2017 19:25