В результаті нейтралізація пропанова кислота з калій гідроксиди утворився розчин солі масою 112г а масова частка розчиненої речовини 0,15. Обчислити масу кислоти, що пререгували. Допоможіть!!!
- 19.03.2018 05:55
- Химия
Ответы и объяснения 1
x/74 = 112/112;
x = 74 г — 100%
y = 15%
74/100 = y/15;
y = (74*15)/100 = 11.1 (г)
- 20.03.2018 23:49