Визначити скільки 25% розчину гідроксиду натрію треба взяти для переробки на мило олеїнового жиру масою 5 т.
- 27.12.2017 05:02
- Химия
Ответы и объяснения 1
n(триолеина)=m/M=5000000/884=5656
5656моль. х
C3H5(C17H33COO)3+3NaOH------>
1. 3
C3H5(OH)3+3C17H33COONa
5656/=х/3
х=16968 M(NaOH)=40
m(NaOH)=16968*40/0,25=2714932г==2,715 т
- 28.12.2017 09:19