Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: H2SO4-->ZnSO4-->Zn(OH)2-->ZnCl2
- 23.01.2018 17:03
- Химия
Ответы и объяснения 1
ZnSO4 + 2KOH = Zn(OH)2 + K2SO4
Zn(OH)2 + 2HCl = ZnCl2 + 2H2O
- 24.01.2018 16:31