Цинк оксид масою 16,2 розчинили у хлоридній кількості. Обчислити масу солі що утворилася?
- 10.04.2018 01:05
- Химия
Ответы и объяснения 1
n=m/M
n(ZnO)=16.2/81=0.2
n(ZnO:ZnCl2)=1:1
n(ZnCl2)=0.2
m=n*M
m(ZnCl2)=0.2*136=27.2г
Ответ: m(ZnCl2)=27.2г
- 12.04.2018 00:00