Гомолог метану масою 7,5 г займає об'єм 5,6 л. Установіть формулу сполук
- 24.11.2017 04:19
- Химия
Ответы и объяснения 1
0.25 = 7.5/M
M = 7.5/0.25 = 7.5 * 4 = 30.
14n = 28;
n = 28/14 = 2.
C2H6 — этан.
- 25.11.2017 09:14