Обчисліть масу солі , яка утвориться в результаті взаємодії натрій гідроксиду масою 80 г з етановою кислотою .
- 21.02.2018 07:41
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(NaOH)=80 г
Знайти:
m(CH3COONa)-?
M(NaOH)= 40 г/моль
n(NaOH)=m/M = 80 г/40 г/моль = 2 моль
M(CH3COONa) = 82 г/моль
СH3COOH + NaOH = CH3COONa + H2O
З рівняння реакції бачимо,що n(CH3COONa)=n(NaOH)= 2 моль
m(CH3COONa)= n*M = 2 моль*82 г/моль = 164 г
Відповідь: 164 г
- 22.02.2018 03:31