Зробіть необхідні обчислення і запишіть об'єм (л) кисню (за н.у) який необхідно використати для добування магній оксиду масою 12г спалюванням відповідного металу
ЗАВТРА КР HELP!!!!!
- 16.04.2018 01:32
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(MgO) = 12 г
Знайти:
V(O2)-?
Розв'язок.
M(MgO) = 40 г/моль
n(MgO) = m/M = 12 г/40 г/моль = 0,3 моль
Vm = 22,4 л/моль
2Mg +O2 = 2MgO
З рівняння реакції бачимо,що n(O2)=0,5n(MgO)
n(O2)=0,5*0,3 моль = 0,15 моль
V(O2)=n*Vm = 0,15 моль*22,4 л/моль = 3,36 л
Відповідь: 3,36 л
- 17.04.2018 06:56