Для приготування 3%-го розчину масою 500 грам необхідно взяти солі....???
- 19.04.2017 20:19
- Химия
Ответы и объяснения 1
500 г раствора - х г соли.
х=500*3 /100 =15 (г)
- 20.04.2017 11:00