Обчисліть масу солі яка утвориться при взаємодії розчину масою 200 г з масовою часткою етанової кислоти 9% з достатньою масою розчину калій гідроксид
- 05.07.2017 05:13
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(ppa CH3COOH) = 200 g
w(CH3COOH) = 9%
------------------------------
m(CH3COOK)-?
m(CH3COOH) = 200*9% / 100% = 18 g
CH3COOH+KOH-->CH3COOK+H2O
M(CH3COOH) = 60 g/mol
n(CH3COOH) = m/M = 18 /60 = 0.3 mol
n(CH3COOH) = n(CH3COOK) = 0.3 mol
M(CH3COOK) = 98 g/mol
m(CH3COOK) = n*M = 0.3*98 = 29.4 g
ответ 29.4 г
- 06.07.2017 02:51