Який об'єм водню виділиться при взаємодії магнію масою 20г, який містить 2% домішок з сульфатною кислотою
- 07.05.2018 03:15
- Химия
Ответы и объяснения 1
m'(Mg)= 20 r
ω(дом)=2% або 0,02
Знайти:
V(H2)-?
M(Mg)=24
m(Mg) = 20 г - 20 г*0,02 = 16 г
n(Mg)=m/M = 16 г/24 г/моль = 0,66667 моль
Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2↑
З рівняння реакції ⇒ n(H2)=n(Mg) = 0,66667 моль
V(H2) = n*Vm = 0,66667 моль*22,4 л/моль = 14,933 л
Відповідь: 14,933 л
- 08.05.2018 15:59