Розвяжіть пж. 30 балів
Сульфатну кислоту масою 19,6г повністю нейтралізували розчином калій гідроксиду.Обчисліть маси продуктів реакції
- 15.07.2018 02:45
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(H2SO4) = 19.6 g
------------------------------
m(K2SO4)-?
H2SO4+2KOH-->K2SO4+2H2O
M(H2SO4) = 98 g/mol
n(H2SO4) = m/M = 19.6 / 98 = 0.2 mol
n(H2SO4)= n(K2SO4) = 0.2 mol
M(K2SO4) = 174 g/mol
m(K2SO4) = n*M = 0.2*174 = 34.8g
ответ 34.8 г
- 16.07.2018 11:22