Помогите позязя: Обчисліть масову частку розчину одержаного в результаті зливання 25г розчину сульфатної кислоти з масовою часткою 70% і 40 г такого ж розчину але з масовою часткою 20%
- 27.06.2018 12:57
- Химия
Ответы и объяснения 1
m₁(H₂SO₄) = w₁ * m₁(розчину) = 0.7 * 25 = 17.5 г
Разуємо масу кислоти в другому розчині
m₂(H₂SO₄) = w₂ * m₂(розчину) = 0.2 * 40 = 8 г
Всього кислоти: m₁(H₂SO₄) + m₂(H₂SO₄) = 17.5 + 8 = 25.5 г
Всього розчину: m₁(розчину) + m₂(розчину) = 25 + 40 = 65 г
Рахуємо масову частку кислоти в кінцевому розчині
w = m(H₂SO₄) / m(розчину) = 25.5 / 65 ≈ 0.3923 або 39.23%
- 29.06.2018 00:09