Внаслідок реакції 4,6 г. етанолу з металічним натрієм, об'єм водню, що виділився становить: А)1,12 л; Б)3,36 л; В)2,24л.
- 19.05.2018 10:12
- Химия
Ответы и объяснения 1
4.6/92 = x/22.4;
x = (4.6*22.4)/92 = 1.12
Відповідь: А) 1.12 л
- 20.05.2018 08:15