20 г суміші заліза і ферум (ІІІ) оксиду обробили надлишком хлоридної кислоти і одержали при цьому 2,24 л газу (н.у.) Обічисліть масові частки компонентів у вихідній суміші.
- 26.07.2017 17:43
- Химия
Ответы и объяснения 1
x г 2,24л
Fe + 2 HCl → FeCl2 + H2
56г 22,4л
1. m(Fe)= 56*2.24/22.4= 5.6 (г)
2. w(Fe)= 100*5.6/20 = 28%
3. w(Fe2O3) = 100-28 = 72%
- 27.07.2017 22:38