Розвяжіть задачу:
У кисні згорів метал (СН4) масою 24г.
При цьому виділилося 12г вуглекислого газу і 13г води.
Скільки кисню витратилося?
Срочноо...
- 13.08.2018 23:08
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(CH4) = 24 г.
m(CO2) = 12 г.
m(H2O) = 13 г.
---------------------
Найти: V(O2), n(O2) - ?
Решение:
CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O
M(CH4) = 16 г/моль
n(CH4) = 24/16 = 1.5 моль
n(O2):n(CH4) = 2:1
n(O2) = 2 * 1.5 = 3 моль
V(O2) = 3 * 22.4 = 67.2 л.
Ответ: n(O2) = 3 моль, V(O2) = 67.2 л.
- 14.08.2018 13:50