Визначте об'єм вуглекислого газу (н.у.),який утворюється під час прожарювання вапняку масою 625г,що містить 20% домішок
- 12.05.2017 09:09
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(CaCO3)=625*0.2= 125г
v'(CaCO3)=125г / 100г/моль = 1.25моль
v'(CO2)=1.25моль т.к. 1:1
V(CO2)=1.25моль * 22.4л/моль =28л
- 13.05.2017 11:57