Обчисліть об'єм водню, необхідний для повного насичення етину об'ємом 20 м3 ( н. у. ).
- 26.02.2018 09:25
- Химия
Ответы и объяснения 1
C2H2 + 2H2 = C2H6;
20000/1 = x/2;
x = 20000 * 2 = 40000 л
- 27.02.2018 15:51