На лужний метал масою 7.8г подіяли надлишком води утворився гідроксид масою 11.2г .який це метал?
- 05.11.2017 13:45
- Химия
Ответы и объяснения 1
7,8 г 112 г
2Мет+2Н2О=2МетОН+Н2
2Х 2(Х+16+1)
2Х*112=7,8*2(Х+17);224Х=15,6х+265,2;
224Х-15,6Х=265,2
208,4х=265,2 В умові помилка, перевірте.
- 06.11.2017 13:33