Допоможіть :
1)визначте формулу алкіну , якщо 5,4 г. його приєднують 4,48 л. водню .
2) визначте формулу алкіну , якщо 13,6 г. його приєднують 32,4 г. гідрогенброміду .
- 01.10.2017 05:13
- Химия
Ответы и объяснения 1
5,4 г 4,48 л
СnH₂n-₂ + 2H₂ ⇒ CnH₂n₊₂
х г 44,8 л
х= 5,4*44,8/4,48 = 54 г
14n-2 = 54
14n = 56
n = 4
Формула С₄Н₆
2)
13,6 г 32,4 г
СnH₂n-₂ + 2HBr ⇒ CnH₂nBr₂
х г 162 г
х=13,6*162/32,4 = 68
14n-₂ = 68
14n=70
n = 5
Формула С₅Н₈
- 02.10.2017 19:03