Визначить килькисть речовини та масу оксиду що утворився при повному згоранни 16г сирки
- 20.06.2017 02:02
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(S)=16г
m(SO2)-?
n(SO2)-?
16г хг
S+O2=SO2
32г 64г
х=16г·64г/32г=32г (це маса сульфур(IV)оксиду)
n=m/M M=Mr M(SO2)= 32+16·2=64г/моль
n(SO2)=32г/64г/моль=0,5моль (це кількість речовини сульфур(IV)оксиду)
Звичайно, що кількість речовини сульфур(IV)оксид ми можемо також дізнатися по рівнянню:
16г хмоль
S+O2=SO2
32г 1 моль
х=16г·1моль/32г=0,5моль (це кількість речовини сульфур(IV)оксиду)
- 21.06.2017 18:53