До 300г розчину з масовою часткою натрію хлориду 5% додали 30г солі. Визначити масову частку солі в утвореному розчині ПОЖАЛУЙСТАААА
- 12.10.2017 14:00
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(розч)=300гр
w(NaCl)=5%m(nacl)=30гр
w(NaCl) ?
Розв'язання
1)m(суміші)=300+30=330
Отже, 330=х
30=5
х=(330*5)÷30=55
Відповідь:w=55%
- 13.10.2017 17:08